EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Extra långt Universal T4

120460
Förp.pris: 304,87 kr
Jmf.pris: 0,20 kr/meter (60,16 kr/kg)
Förp. 1*24x211g
Lager: 2 förp.
Köp »

Tork Extra Långt Toalettpapper, T4

Färg: Natur
Kvalitetsnivå: Universal

Tork Extra Långt Toalettpapper tillgodoser de grundläggande behoven och ger bra värde pengarna för toalettutrymmen med låg besöksfrekvens.

• Kostnadseffektivt med tillförlitlig baskvalitet.
• Extra lång rulle sparar underhållstid.
• Tork Easy Handling™ gör det enklare att transportera, öppna och kassera förpackningen

System: T4 - System Toalettpapper
Rullängd: 63 m
Rullbredd: 9.9 cm
Diameter, rulle: 12 cm
Antal ark: 472
Arklängd: 14 cm
Hylsa, Inre diameter: 3.8 cm
Lager: 2
Tryck: Nej
Dekor: Ja
Färg: Natur


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

120460

EAN del förp:

7322540108422

EAN hel förp:

7322540108439

EAN hel pall:

7322540012507

Bruttovikt:

5.29 kg/förp

Volym:

0.035  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;