Tork Papperskorg B1 vit 50 L

563000
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-04-29 och den 2024-05-08 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Papperskorg 50 liter
Papperskorgen ingår i vår serie Tork Elevation.

• Fullkomligt gömd soppåse: Ger ett rent intryck
• Enkel laddning: Enkelt underhåll
• Attraktiv design: Passar in överallt
• Hjul som underlättar öppnandet
• Lock som tillval med mjuk stängning: Hygienisk och säker lösning

Produktdata
System: B1 - Papperskorg 50 liter
Material: Plast 
Färg: Vit 
Bredd: 389 mm
Höjd: 629 mm
Djup: 289 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papperskorg B1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

563000

EAN hel förp:

7322540349429

EAN hel pall:

7322540386776

Bruttovikt:

5.21 kg/förp

Volym:

0.082  m3/st

Liknande produkter
Airfreshener Disc Hållare A2 Tork
562500    Lager: 5
Desinfektionspelare Bonamat
7199901101    Lager: 2
Iläggsskiva för handdukskåp Tork
20282702    Lager: 21
Nyckel till TORK dispensrar
200260    Lager: 191
Ombyggnadskit S-box metall Tork
222299    Lager: 16
Servetthållare för 33x33 cm Abena
752605    Lager: 6
Tork Dispenser Airfreshener A1
562000    Lager: 3
Tork Dispenser Ansiktsservett F1
454000    Lager: 3
Tork Dispenser M2 svart Centrummatad
559008    Lager: 2
Tork Dispenser M2 vit Centrummatad
559000    Lager: 4
Tork Dispenser S1/S11 svart Tvål
560008    Lager: 1
Tork Dispenser S1/S11 vit Tvål
560000    Lager: 3
Tork Dispenser S2 Mini svart Tvål
561008    Lager: 2
Tork Dispenser S2 Mini vit Tvål
561000    Lager: 7
Tork Dispenser T2 vit Toalettpapper
555000    Lager: 1
Tork Dispenser T6 vit Toa kompakt
557500    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88