Soppåse B1 50 L Tork

204060
À-pris: 87,12 kr = 25 st
Förp.pris: 871,25 kr = 10*25 st
Jmf.pris: 3,48 kr/st
Förp. 10*25 st
Lager: 25 innerförp.
Köp »

Tork Soppåse 50 Ltr

• På rulle: lätt att hantera
• Plast av högsta kvalitet: starka och tillförlitliga

Produktdata:
System: B1 - Papperskorg 50 liter B1 - Papperskorg 50 liter


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Soppåse plast

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

204060

EAN del förp:

7322540070545

EAN hel förp:

7310791080932

Bruttovikt:

0.88 kg/st  8.8 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;