Tork Papperskorg B1 RF Stål 50 L

460011
Förp.pris: 2.558,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

En modern design med släta ytor och rena linjer som smälter in sömlöst i ditt toalettuttrymme. Skapa ett trevligt intryck som höjer din verksamhetens image. Elegant dispenser med hölje i lätt borstat rostfritt stål med skydd mot fingeravtryck ser snyggt ut och förblir rent.

• Hög kapacitet (50L) – minskar underhåll
• Smal och attraktiv – kan väggmonteras för att ge ett snyggt intryck
• UGINOX® Cleantouch minimerar fingeravtryck och fläckar
• Dold soppåse – ger ett fräscht intryck för användaren
• Lock finns som tillval


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papperskorg B1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

460011

EAN hel förp:

7322540781991

EAN hel pall:

7322540798739

Bruttovikt:

6.3 kg/förp

Volym:

0.061  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;