Tork Dispenser T2 RF Stål Toalettpa

460006
Förp.pris: 1.296,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

En modern design med släta ytor och rena linjer som smälter in sömlöst i ditt toalettuttrymme. Skapa ett trevligt intryck som höjer din verksamhetens image. Elegant dispenser med hölje i lätt borstat rostfritt stål med skydd mot fingeravtryck ser snyggt ut och förblir rent.

• Modern och sömlös design - skapar rätt intryck
• Hög kapacitet - säkerställer att pappret aldrig tar slut
• UGINOX® Cleantouch minimerar fingeravtryck och fläckar
• Optimal rullbroms - smidig dispensering och inget papper på golvet
• Extra rullhållare för restpapper - minskar avfall


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper T2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

460006

EAN hel förp:

7322540782349

EAN hel pall:

7322540785739

Bruttovikt:

1.7 kg/förp

Volym:

0.012  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;