Tork Dispenser T6 svart Toa kompakt

557508
À-pris: 738,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.955,00 kr = 4*1 st
Förp. 4*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-08 och den 2024-07-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Toalettpapper Kompaktrulle Auto Shift

• Innehåller två 100 meters rullar: Pappret tar aldrig slut
• Automatiskt rullbyte: Alltid lätt att komma åt pappret
• Tomma hylsor stannar kvar i dispensern: Inget skräp på golvet
• Kompakt design: Perfekt för mindre toaletter med krav på hög kapacitet

Produktdata:
System: T6 - Dispenser Toalettpapper Kompaktrulle
material: Plast 
färg: Svart 
bredd: 184 mm
höjd: 344 mm
djup: 140 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper T6

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

557508

EAN del förp:

7322540382129

EAN hel förp:

7322540366747

EAN hel pall:

7322540397833

Bruttovikt:

1.2 kg/st  4.8 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st,  0.04  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;