EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Mid-size Extra Mjukt T6

127510
Förp.pris: 1.208,13 kr
Jmf.pris: 0,64 kr/meter (138,96 kr/kg)
Förp. 1*27x322g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Mid-size Extra Mjukt Toalettpapper, T6

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium

Tork Dispenser Mid-size Twin Toalettpapper är ett modernt och effektivt system som passar perfekt för toalettutrymmen med låg till medelhög besöksfrekvens, där man har hög fokus på att besökarna är nöjda. Den garanterar hög effektivitet och att toalettpapper alltid är tillgängligt för gäster. Tork Mid-size Extra Mjukt Toalettpapper ger ett lyxigt utseende och känsla med rätt funktioner.

• Kompakta Mid-size-rullar: Var och en motsvarar 4–5 vanliga toalettpappersrullar.
• Lyxigt, extra mjukt papper i 3 lager med hög ljushet som ger ett långvarigt intryck.
• Dekorpräglat med lila löv som ger ett lyxigt intryck
• Tork Easy Handling™ förpackning är lätt att lyfta, bära, öppna och fälla ihop – utan behov av en kniv eller sax.

Produktdata:
System: T6 - Dispenser Toalettpapper Kompaktrulle
lager: 3 
färg: Vit 
dekor: Ja 
rullbredd: 9.9 cm
rullängd: 70.0 m
diameter, rulle: 13.2 cm
hylsa, inre diameter: 3.5 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T6

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

127510

EAN del förp:

7322540475913

EAN hel förp:

7322540475920

EAN hel pall:

7322540546729

Bruttovikt:

9.64 kg/förp

Volym:

0.05  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;