Tork Dispenser T1 vit Toalettpapper

554000
Förp.pris: 825,12 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Toalettpapper Jumbo

• X-tra hållare för restpapper, upp till 35m kvar på rullen: Papper finns alltid och inget spill
• Semi-transparant fönster: Enkelt att se när påfyllning behövs
• Optimal rullbroms: Mjuk dispensering och inget papper på golvet
• Glasfiberförstärkta tänder: Extra hållbar, enkel avrivning
• Hög kapacitet - upp till 15 traditionella rullar: Sparar underhållstid

Produktdata:
System: T1 - Dispenser Toalettpapper Jumbo
material: Plast 
färg: Vit 
bredd: 437 mm
höjd: 360 mm
djup: 133 mm



Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper T1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

554000

EAN del förp:

7322540349283

EAN hel förp:

7322540349283

Bruttovikt:

1.95 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;