EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Jumbo 2-lager Premium T1

110273
Förp.pris: 723,25 kr
Jmf.pris: 0,33 kr/meter (0,06 kr/ark)
Förp. 1*6x1173g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Jumbo Mjukt Toalettpapper, T1

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium

Tork Jumbo Toalettpapperssystem innebär effektivt utnyttjande av tiden och minskade kostnader och erbjuder mycket mer toalettpapper än standardrullar. Tork Jumbo Toalettpapper 2-lagers erbjuder bästa möjliga utseende, känsla och prestanda och passar perfekt för platser med hög besöksvolym.

• Mjukt papper med hög ljushet
• Hög kapacitet innebär minskat underhållsarbete
• Präglat mönster som skapar en tjockare känsla och ett snyggt utseende
• Tryckt med ett snyggt lövmönster i blått som förbättrar ditt toalettutrymme

Produktdata:
System: T1 - Dispenser Toalettpapper Jumbo T1 - Dispenser Toalettpapper Jumbo
lager: 2 
färg: Vit 
dekor: Ja 
rullbredd: 9.7 cm
rullängd: 360.0 m
antal ark: 1800 
arklängd: 20.0 cm
diameter, rulle: 26.0 cm
hylsa, inre diameter: 5.9 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

110273

EAN del förp:

7310791268408

EAN hel förp:

7310791268415

EAN hel pall:

7322540053081

Bruttovikt:

7.57 kg/förp

Volym:

0.046  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;