Tork Dispenser M2 röd svart Centrummatad

659008
Förp.pris: 807,62 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Performance Dispenser Centrummatad rulle

Tork dispenser för centrummatade rullar är designad för olika typer av situationer, trånga utrymmen och tvättstationer där enkel, snabb och säker dispensering krävs.
 
• Enkelt att ladda: Snabb påfyllning
• Luckan gångjärn sitter på sidan: Enkel att ladda
• Extra kraftiga gångjärn: Hög prestanda och lång livslängd
• Hållbara avrivningständer: Lång livsländgd och robust
• Fexibel dispensering: Ta så mycket eller lite papper du behöver

Produktdata:
System: M2 - Stora rullar
material: Plast 
färg: Röd/Smoke 
bredd: 248 mm
höjd: 356 mm
djup: 232 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper M2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

659008

EAN hel förp:

7322540430394

EAN hel pall:

7322540447835

Bruttovikt:

1.66 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;