EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Basic Papper Centrummatad M2

120145
Förp.pris: 506,38 kr
Jmf.pris: 0,28 kr/meter (53,41 kr/kg)
Förp. 1*6x1580g
Lager: 67 förp.
Köp »
Beskrivning:

Tork Basic Papper 1-lagers passar perfekt för enkla uppgifter, för att torka händerna och när priset är en viktig faktor. Pappret passar i Tork® Dispenser Centrummatad – en mångsidig lösning med hög kapacitet för arbetsmiljöer där det är nödvändigt att kunna torka av både händer och ytor.

• Tork slutindikator hjälper dig att planera dina rullbyten och undvika avbrott och irritationer.
• Lätt att använda med endast en hand 
• Obegränsad utmatning, så att användaren kan ta så mycket som behövs 
• Tork Easy Handling™ E-handtag gör det lätt för städpersonalen att bära pappersrullarna

System: M2 - Stora rullar
Kvalitetsnivå: Universal
Lager: 1 
Färg: Vit 
Rullbredd: 21.5 cm
Rullängd: 300.0 m
Diameter, rulle: 19.0 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper rulle M2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

120145

EAN del förp:

7322540048957

EAN hel förp:

7322540048964

EAN hel pall:

7322540050721

Bruttovikt:

10.03 kg/förp

Volym:

0.054  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;