Tork Dispenser Airfreshener A1

562000
Lager: 3 innerförp.
Köp »

Tork Dispenser Airfreshener

Till dispensern behöver man 2 st batterier 1,5V, storlek C.
• Snabb påfyllning: Enkelt underhåll
• Långvarig fräschör: Upp till 90 dagar med fräsch doft
• Indikerar när den är tom: Optimal lukthantering

Produktdata:
System: A1 - Dispenser airfreshener
material: Plast 
färg: Vit 
bredd: 97 mm
höjd: 174 mm
djup: 60 mm



Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser Airfresh

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

562000

EAN del förp:

7322540355116

EAN hel förp:

7322540355123

EAN hel pall:

7322540366648

Bruttovikt:

0.35 kg/st  2.1 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Liknande produkter
Airfreshener Disc Hållare A2 Tork
562500    Lager: 5
Desinfektionspelare Bonamat
7199901101    Lager: 2
Iläggsskiva för handdukskåp Tork
20282702    Lager: 21
Nyckel till TORK dispensrar
200260    Lager: 54
Ombyggnadskit S-box metall Tork
222299    Lager: 16
Servetthållare för 33x33 cm Abena
752605    Lager: 6
Tork Dispenser Ansiktsservett F1
454000    Lager: 3
Tork Dispenser M2 svart Centrummatad
559008    Lager: 1
Tork Dispenser M2 vit Centrummatad
559000    Lager: 4
Tork Dispenser S1/S11 svart Tvål
560008    Lager: 1
Tork Dispenser S1/S11 vit Tvål
560000    Lager: 3
Tork Dispenser S2 Mini svart Tvål
561008    Lager: 2
Tork Dispenser S2 Mini vit Tvål
561000    Lager: 7
Tork Dispenser T2 vit Toalettpapper
555000    Lager: 1
Tork Dispenser T6 vit Toa kompakt
557500    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88