Tork Dispenser Airfreshener A1

256055
À-pris: 1.583,00 kr = 1 st
Förp.pris: 9.498,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Airfreshener

Till dispensern behöver man 2 st batterier 1,5V, storlek C.

• Lätt att programmera: fräscht dygnet runt
• Snabb påfyllning: lätt att underhålla
• Indikerar när det är tomt: maximerar luktkontroll
• Lång batterilivslängd: miljövänligt

Den grå färgen är designad för att matcha Tork aluminiumserie.

Produktdata:
System: A1 - Dispenser airfreshener
material: Plast 
färg: Aluminium/Grå 
bredd: 84 mm
höjd: 168 mm
djup: 66 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser Airfresh

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

256055

EAN del förp:

7322540325171

EAN hel förp:

7322540325164

EAN hel pall:

7322540329216

Bruttovikt:

0.34 kg/st  2.04 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;