Tennisrack XL 200 st lösvikt Toms

17642
Förp.pris: 206,98 kr
Jmf.pris: 103,49 kr/kg (1,03 kr/st)
Förp. 1*2 kg
Lager: 10 förp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: sukker/socker, glukosesirup/-sirap, gelatine/gelatin, syre/surhetsreglerande medel (citronsyre/-syra/sitronsyre), aromaer/aromämnen, rålakrids, vegetabilsk olie/olje/olja (kokos, raps), overfladebehandlingsmiddel/ytbehandlingsmedel (carnaubavoks/-vax), farvestoffer/fargestoffer/färgämnen (carmin/karmin, vegetabilsk kul/kull/kol, curcumin/kurkumin, klorofyl-kobber-kompleks).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1570 kJ
Energi 376 kcal
Fett 0.5 g
varav mättat fett 0.1 g
Kolhydrat 84 g
varav sockerarter 84 g
Protein 6.4 g
Motsvarande salt 0.03 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/5°C

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

Toms

Konsumentkontakt:

Toms Sverige AB

Postadress:

Box 4050, 300 04 HALMSTAD

Besöksadress:

Hamngatan 17, 302 43 HALMSTAD

Telefon:

035-15 26 50

Hemsida:

www.toms.se

E-post:

vpr@tomsgroup.com

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Toms Sverige AB

Lev art nr:

000642

EAN hel förp:

7311350006424

EAN hel pall:

7311354000589

Bruttovikt:

2.12 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;