Soda Pops lösvikt kartong Toms

695608
Förp.pris: 268,58 kr
Jmf.pris: 99,47 kr/kg
Förp. 1*2,7 kg
Lager: 11 förp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Sukker/socker, glukosesirup/-sirap, modificeret majs- og kartoffel-/potetstivelse/modifierad majs- och potatisstärkelse, gelatine, syre/surhetsreglerande medel (æble-/eplesyre/äppelsyra, citronsyre/-syra/sitronsyre, mælke-/melkesyre/mjölksyra), overfladebehandlingsmiddel/ytbehandlingsmedel (carnaubavoks/-vax), aroma/aromämne, farvestoffer/fargestoffer/färgämnen (brilliant blue/briljantblå/-blått FCF).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1549 kJ
Energi 371 kcal
Fett 0.5 g
varav mättat fett 0.1 g
Kolhydrat 86 g
varav sockerarter 60 g
Protein 2.7 g
Motsvarande salt 0.02 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/5°C

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

Toms

Konsumentkontakt:

Toms Sverige AB

Postadress:

Box 4050, 300 04 HALMSTAD

Besöksadress:

Hamngatan 17, 302 43 HALMSTAD

Telefon:

035-15 26 50

Hemsida:

www.toms.se

E-post:

vpr@tomsgroup.com

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Toms Sverige AB

Lev art nr:

005608

EAN hel förp:

7311350056085

Bruttovikt:

2.9 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;