Sked Trä 157 mm "pure" Papstar

18249
Lager: 1 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Skedar gjorda av ljus björk. Snygg förpackning att ställa i hyllan och trendiga skedar att servera maten med!

- Mått: 15,7 cm
- Material: Ljus björk, ej blekt.
- Biologiskt nedbrytbart och komposterbar
- Stabil och smaklös
- Ingår i Papstars miljöserie Pure
- 100 pack


Varumärke:

Papstar

Varukategori:

Sked

Leverantör:

PAPSTAR V. mbH & Co.KG

Lev art nr:

18249

EAN del förp:

4002911182499

Bruttovikt:

0.33 kg/st  3.3 kg/förp

Liknande produkter
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
196401    Lager: 16
Assiett 15 cm vit "pure" Papstar
11171    Lager: -4
Assiett 15 cm vit Duni
192059    Lager: 74
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
187667    Lager: 33
Gaffel Trä 165 mm "pure" Papstar
18199    Lager: 6
Kaffesked Trä 110 mm "pure" Papstar
10085    Lager: 20
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
187670    Lager: 81
Kniv Trä 160 mm ecoecho® Duni
187668    Lager: 21
Kniv Trä 165 mm "pure" Papstar
18200    Lager: 13
Kniv vit Grand 180 mm Duni
154856    Lager: 11
Mostråg Midi Brun Aristo
41738    Lager: 18
Rörpinne Trä 140 mm Finess
755598    Lager: 20
Sked Trä 160 mm ecoecho® Duni
187669    Lager: 29
Tallrik djup 18 cm MID Duni
193512    Lager: 18
Tallrik flat 18 cm Duni
193511    Lager: 24
Tallrik flat 22 cm Duni
192060    Lager: 51
Tandpetare Trä runda 6,8 cm Papstar
87512736    Lager: 34
Äggkopp vit plast Duni
461900    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88