Bestickpaket med sked Trä 160 mm "pure" Papstar

88954
À-pris: 183,50 kr = 50 st
Förp.pris: 1.835,00 kr = 10*50 st
Jmf.pris: 3,67 kr/st
Förp. 10*50 st
Lager: 4 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Miljövänligt bestickset i trä bestående av:
- Kniv 16,5 cm
- Gaffel 15,5 cm
- Sked 15.7
- Servett 23 x 23 cm, 2-lagers, 1/8-vikt, brun
packad i papperspåsar - hygieniskt och hållbart.

• Biologiskt nedbrytbar och komposterbar
• Tillverkad av naturligt ljus björkträ, därför ej blekt
• Splitterfri tack vare mekanisk polering av ytan utan tillsatser
• Stabil och smakneutral


Varumärke:

Papstar

Varukategori:

Bestickset

Leverantör:

PAPSTAR Sverige AB

Lev art nr:

88954

EAN del förp:

4002911379073

Bruttovikt:

0.5 kg/st  5 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.05  m3/förp

Liknande produkter
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
Duni AB
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
196401    Lager: 15
Assiett 15 cm vit
PAPSTAR Sverige AB
Assiett 15 cm vit "pure" Papstar
11171    Lager: 5
Assiett 15 cm vit Duni
Duni AB
Assiett 15 cm vit Duni
192059    Lager: 56
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
Duni AB
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
187667    Lager: 47
Gaffel Trä 165 mm
PAPSTAR Sverige AB
Gaffel Trä 165 mm "pure" Papstar
18199    Lager: 20
Kaffesked Trä 110 mm
PAPSTAR Sverige AB
Kaffesked Trä 110 mm "pure" Papstar
10085    Lager: 23
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
Duni AB
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
187670    Lager: 45

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;