Assiett 15 cm vit "pure" Papstar

11171
À-pris: 44,12 kr = 100 st
Förp.pris: 441,25 kr = 10*100 st
Jmf.pris: 0,44 kr/st
Förp. 10*100 st
Lager: 25 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Papperstallrikar gjorda av 100% nyfiber, utan tillsats av återvunnet material - detta gör tallrikarna godkända för användning till mat.

• Mått: Ø 15 cm
• Material: 100% Nyfiber
• Färg: Vit
• Ingår i vårt miljösortiment Pure
• Komposterbar
• TÜV certifierade
• Komposterbar


Varumärke:

Papstar

Varukategori:

Tallrik flat

Leverantör:

PAPSTAR Sverige AB

Lev art nr:

11171

EAN del förp:

4002911111710

Bruttovikt:

0.35 kg/st  3.5 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;