Bestickpaket Trä 160 mm "pure" Papstar

88229
Lager: 30 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Bestickset av trä - PURE Collection
Ligger hygienförpackat i en pappersförpackning.
Perfekt lösning för er som tänker på miljön och vill undvika att plast hamnar i naturen.

Bestickset består av:
- Gaffel av trä 15,5 cm
- Kniv av trä 16,5 cm
- Servett 23 cm x 23 cm, 2-lags, 1/8 vikt. Naturbrun.


Varumärke:

Papstar

Varukategori:

Bestickset

Leverantör:

PAPSTAR V. mbH & Co.KG

Lev art nr:

88229

EAN del förp:

4002911837306

Bruttovikt:

0.44 kg/st  4.4 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.04  m3/förp

Liknande produkter
Assiett 15 cm Brun Biopak Duni
196401    Lager: 16
Assiett 15 cm vit Duni
192059    Lager: 57
Gaffel Trä 160 mm ecoecho® Duni
187667    Lager: 36
Gaffel Trä 165 mm "pure" Papstar
18199    Lager: 7
Gaffel vit Grand 180 mm Duni
154857    Lager: 3
Kaffesked Trä 110 mm "pure" Papstar
10085    Lager: 33
Kaffesked Trä 110 mm echoecho® Duni
187670    Lager: 66
Kniv Trä 160 mm ecoecho® Duni
187668    Lager: 37
Kniv Trä 165 mm "pure" Papstar
18200    Lager: 15
Kniv vit Grand 180 mm Duni
154856    Lager: 11
Mostråg Midi Brun Aristo
41738    Lager: 19
Rörpinne Trä 140 mm Finess
755598    Lager: 42
Sked Trä 157 mm "pure" Papstar
18249    Lager: 3
Sked Trä 160 mm ecoecho® Duni
187669    Lager: 21
Tallrik djup 18 cm MID Duni
193512    Lager: 34
Tallrik flat 18 cm Duni
193511    Lager: 43
Tallrik flat 22 cm Duni
192060    Lager: 40
Tandpetare Trä runda 6,8 cm Papstar
87512736    Lager: 35
Äggkopp vit plast Duni
461900    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88