Necta Festival Classic R290 Varuautomat

966225
Förp.pris: 230.625,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-23 och den 2024-07-25 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Necta Festival Classic
Festival Classic fullbordar förnyelsen av Nectas trumsortiment med ett utmärkt pris/prestanda-förhållande och stilren design. Det är den smarta lösningen för platser som behöver erbjuda cateringtjänster 24/7. Den extrema flexibiliteten i konfigurationen gör att användaren kan välja mellan snacks, drycker, färska rätter, frukt och yoghurt.

24/7 komplett cateringservice
Festival Classic levererar ett komplett utbud av produkter och har möjlighet att ställa in layouten på varje trumma efter platsens behov. Facken kan optimeras på valfri trumnivå för att visa det bästa produkterbjudandet. Denna modell drar nytta av en mycket effektiv R290 kylteknik.

Design och användargränssnitt
Festival Classic har en ny estetik med LED-belysning av frontpanelen och av den inre delen av cellen. Den svarta frontpanelen längst ner på maskinen är lätt att anpassa med klistermärken. Ny design för användargränssnitt är anpassad till de senaste Necta-modellerna.

Specifikationer
Konfiguration: Snacks + Mat / Icke-mat / Burkar
Användargränssnitt: Direkta val
Antal trummor: 8 eller 10
Trumhöjd: 90 - 130 mm
Antal fack per skiva: Från 6 till 36
Produktkapacitet: Upp till 108
Höjd: 1830 mm
Bredd: 850 mm
Djup: 859 mm
Vikt: 320 kg
Spänning: 230 V, Frekvens: 50 Hz


Varumärke:

Necta

Varukategori:

Varuautomat kyl karusell

Leverantör:

Kaffekompaniet din pauspartner AB

Lev art nr:

W966225

Bruttovikt:

320 kg/förp

Volym:

1.336  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;