Vendo G-Frozen Standard 8 Varuautomat Frys

930080
Förp.pris: 223.750,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-14 och den 2024-08-23 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Njut av frosten!
SandenVendos välkända expertis inom kylteknik tillämpas nu på segmentet inom frysta livsmedel. Säg hej till G-Frozen, den nya varuautomatlösningen utformad för att möta behoven hos en allt mer krävande kundkrets.

G-Frozen är designad för temperaturer under nollan och omfattar alla SandenVendos populära och flexibla funktioner samt en vandalsäker motoriserad lucka och justerbara spiraler som kan anpassas efter flera olika produkttyper och storlekar.

Perfekt automatiserad lösning för försäljning av frysta maträtter, glass och andra frysta varor.

• Helt anpassningsbar kontrollpanel med pekskärm
• Uppvärmd glasdörr med tre paneler för att undvika kondens
• Kall luftridå förhindrar värme från att tränga in i produkter
• Maximal flexibilitet med modulära spiraler
• Vandalsäker motoriserad lucka
• ATEX-kompatibel miljövänlig teknik

Specifikationer
Mått (HxBxD): 1830x1026x845 mm
Vikt: 360 kg
Antal produktval per hylla: 8
Antal hyllor: Standard 5
Max antal produkter: 40
Protokoll: Executive / MDB
Kontrollsystem kyla: Elektroniskt
Kylenhet: HC - R290
Inställbar temperatur: -10°C till -20°C
Effekt: 750 W
Elanslutning: 230/240 V - 50/60 Hz

Taggar:
Frysautomat    Fryst   

Garanti:

12 månader

Varumärke:

SandenVendo

Varukategori:

Varuautomat frys spiral

Leverantör:

SandenVendo Gmbh

Lev art nr:

G-FROZEN FF8

Bruttovikt:

360 kg/förp

Volym:

1.587  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;