Necta Kaffe- & Varuautomater: För Den Perfekta Pausen

Necta kaffeautomater - för den perfekta kaffepausen. Upptäck vårt sortiment av pålitliga och innovativa kaffeautomater samt varuautomater för kontor, caféer och andra företagsmiljöer. Skapa en oas av välbefinnande och gemenskap med Necta.

12 produkter som matchar din sökning:
966225
Förp.pris: 230.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
393359
Förp.pris: 52.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393361
Förp.pris: 39.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393362
Förp.pris: 39.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
393360
Förp.pris: 39.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
6775406
Förp.pris: 110.750,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
962861
Förp.pris: 110.750,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
962881
Förp.pris: 113.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
670003
Förp.pris: 59.500,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
961360
Förp.pris: 62.500,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
960909
Förp.pris: 51.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
962902
Förp.pris: 74.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;