Mango Passion Fruit Juice God Morgon®

108549
À-pris: 39,76 kr = 1 lit
Förp.pris: 238,56 kr = 6*1 lit
Jmf.pris: 39,76 kr/lit
Förp. 6*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Beskrivning:

En härligt god juice med smak av söt mango och syrlig, intensiv passionsfrukt. 100% pressad frukt med fruktkött.

Taggar:
Ingredienser:

Äppeljuice*, apelsinjuice*,med fruktkött, druvjuice*, ananasjuice*, mangopuré (4 %) och passionsfruktjuice* (2 %). * Från koncentrat. Pastöriserad.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Milliliter

Näringsvärden:
Energi 199 kJ
Energi 47 kcal
Fett 0.5 g
- Varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 10 g
- Varav sockerarter 10 g
Protein 0.5 g
Salt (SALTEQ) 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 8/2°C

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

God Morgon®

Konsumentkontakt:

Arla Forum

Postadress:

105 46 STOCKHOLM

Telefon:

020-99 66 99

Hemsida:

www.arla.se

Varukategori:

Juice

Leverantör:

Arla Foods AB Färskvaror

Lev art nr:

8549

EAN del förp:

7310865085498

EAN hel förp:

17310865085495

EAN hel pall:

37310865085499

Bruttovikt:

1.2 kg/st  7.2 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;