Ljuslykta röd Venezia 70 tim Duni

187193
À-pris: 483,50 kr = 6 st
Förp.pris: 967,00 kr = 2*6 st
Jmf.pris: 80,58 kr/st
Förp. 2*6 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Material: Glas
Färg: Röd
Storlek: 100 x 100 mm


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Ljuslykta

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

187193

EAN del förp:

7321011871933

EAN hel förp:

7321031871937

EAN hel pall:

7321041871934

Bruttovikt:

3.02 kg/st  6.04 kg/förp

Volym:

0.017  m3/st,  0.034  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;