Gräddsifon 0,5 L rostfritt Exxent

7461112
Förp.pris: 1.420,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Praktisk gräddsifon 0,5 L i rostfritt stål som gör grädde effektivt och enkelt utan att vispa. En gräddsifon som tål upp till 75 grader vilket resulterar i att den även är lämpad för att hantera såser eller liknande.

Höjd: 29 cm


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

61112

EAN del förp:

7393107611129

EAN hel förp:

17393107611126

Bruttovikt:

0.95 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;