Barset 6 delar Exxent

7466644
Förp.pris: 492,13 kr
Jmf.pris: 82,02 kr/del
Förp. 1*6 del
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-08.
Köp »
Beskrivning:

• Komplett barset
• Högkvalitativa produkter
• Innehåller 6 olika delar
• Tål daglig användning och rengöring
• Rostfritt 18/8 stål och gummiträ


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

66644

EAN del förp:

7393107666440

EAN hel förp:

7323930090

Bruttovikt:

0.93 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;