Sagaform Diskmaskinsäker
Rek. pris 479,00

Ellen Ekorreburk med lock Benvit Sagaform

5018424
À-pris: 391,62 kr = 1 st
Förp.pris: 2.349,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
Beskrivning:

Ellen-burken gör sig förträffligt bra i köket, men likaväl i badrummet eller barnrummet. En söt burk som kommer i två naturnära färger, grönt och benvit. Finns i två storlekar där den större burken har en ekorre på locket och den mindre ett ekollon. Tillverkad i stengods.

Diameter: 10 cm
Höjd: 13,5 cm
Volym: 80 cl
Material: Stengods
Skötselråd: Tål maskindisk, Livsmedelssäker


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018424

EAN del förp:

7394150184240

EAN hel förp:

17394150184247

EAN hel pall:

27394150184244

Bruttovikt:

0.75 kg/st  4.5 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;