Sagaform Diskmaskinsäker
Rek. pris 179,00

Ellen Äggkopp 2-pack Benvit Sagaform

5018451
À-pris: 150,00 kr = 2 st
Förp.pris: 900,00 kr = 6*2 st
Jmf.pris: 75,00 kr/st
Förp. 6*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Ellen äggkopp är perfekt för både frukosten och påskmiddagen och passar fint ihop med alla delar i serien med samma namn. Äggkoppen är lagom stor med en organisk kant som påminner om skalet på ett ägg. Ellen är gjord i stengods. Säljs i 2-pack i fin presentbox. Finns i benvit eller i en varm gul färg. Äggkopparna är diskmaskinssäkra för enkel rengöring och underhåll.

Specifikationer:

• Bredd: 5 cm
• Höjd: 5 cm
• Längd: 5 cm
• Designer: Studio Sagaform
• Material: Stengods
• Skötselråd: Tål maskindisk. Livsmedelssäker.
• Övrig information: Handmålad, färgskillnader kan uppstå.


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018451

EAN del förp:

7394150184516

EAN hel förp:

17394150184513

EAN hel pall:

27394150184510

Bruttovikt:

0.1 kg/st  0.6 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;