Rek. pris 499,00

Elise Kruka medium Vit Sagaform

5018393
À-pris: 415,13 kr = 1 st
Förp.pris: 2.490,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Elise kruka med fat har alla rätt. Den kombinerar designen av färg, form och detaljer med praktiska inslag som dräneringshål och ett fat som går högre upp. Elisa kruka har en mjukt rundad form med enkla raka snitt och är tillverkad i klassiskt stengods. Krukan är dekorerad med ett emblem och Sagaforms karakteristiska rand och har sedan glaserats i tre vackra och naturnära kulörer. En kruka som blir ett varmt inslag i alla hem. Elise finns i två storlekar.

• Bredd: 17 cm
• Höjd: 19 cm
• Längd: 17 cm
• Material: Stengods
• Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Kruka

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018393

EAN del förp:

7394150183939

EAN hel förp:

17394150183936

EAN hel pall:

27394150183933

Bruttovikt:

1.6 kg/st  9.6 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st,  0.036  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;