Rek. pris 329,00

Elise Kruka liten Grön Sagaform

5018394
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-04.
Köp »
Beskrivning:

Elise kruka med fat har alla rätt. Den kombinerar designen av färg, form och detaljer med praktiska inslag som dräneringshål och ett fat som går högre upp. Elisa kruka har en mjukt rundad form med enkla raka snitt och är tillverkad i klassiskt stengods. Krukan är dekorerad med ett emblem och Sagaforms karakteristiska rand och har sedan glaserats i tre vackra och naturnära kulörer. En kruka som blir ett varmt inslag i alla hem. Elise finns i två storlekar.

• Bredd: 14 cm
• Höjd: 15 cm
• Längd: 14 cm
• Material: Stengods
• Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Kruka

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018394

EAN del förp:

7394150183946

EAN hel förp:

17394150183943

EAN hel pall:

27394150183940

Bruttovikt:

1 kg/st  6 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.018  m3/förp

Liknande produkter
Ante Skärbräda liten Brun Sagaform
5018380    Lager: 1
Ante Skärbräda medium Brun Sagaform
5018381    Lager: 1
Astrid Ostknivset 3 del Brun Sagaform
5018351    Lager: 5
Astrid Salladset 2-pack Brun Sagaform
5018354    Lager: 1
BBQ Fredde 3-del Sagaform
5018181    Lager: 11
Flora Tårtfat Beige Sagaform
5018425    Lager: 3
Flora Ugnsform M Beige Sagaform
5018280    Lager: 2
Fredde Korvgaffel Brun/Silver Sagaform
5018399    Lager: 34
Hanna Sängbricka Sagaform
5018419    Lager: 5
Re:turn Glas 4-pack Sagaform
5017382    Lager: 1
Tesked 4-pack Sagaform
5018164    Lager: 4

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88