Rek. pris 449,00

Dagny djupt fat mellan Vitt Sagaform

5018389
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-04.
Köp »
Beskrivning:

Vi plockar in blomster men i annan struktur och annat material. Dagny fat är inspirerad av tusenskönans vackra blad och blir ett vackert inslag på bordet, som det är i all sin enkelhet eller som serveringstallrik. Dagny djupt fat kommer i två olika neutrala färgkombinationer och två storlekar. Båda blir ett härligt komplement till vardagsporslinet.

• Bredd:27 cm
• Höjd: 5,5 cm
• Längd: 27 cm
• Material: Dolomit
• Tål masindisk och livsmedel
• Övrig information: Handmålad, färgskillnader kan uppstå


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Fat

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018389

EAN del förp:

7394150183892

EAN hel förp:

17394150183899

EAN hel pall:

27394150183896

Bruttovikt:

0.75 kg/st  4.5 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.024  m3/förp

Liknande produkter
Ante Skärbräda liten Brun Sagaform
5018380    Lager: 1
Ante Skärbräda medium Brun Sagaform
5018381    Lager: 1
Astrid Ostknivset 3 del Brun Sagaform
5018351    Lager: 5
Astrid Salladset 2-pack Brun Sagaform
5018354    Lager: 1
BBQ Fredde 3-del Sagaform
5018181    Lager: 11
Flora Tårtfat Beige Sagaform
5018425    Lager: 3
Flora Ugnsform M Beige Sagaform
5018280    Lager: 2
Fredde Korvgaffel Brun/Silver Sagaform
5018399    Lager: 34
Hanna Sängbricka Sagaform
5018419    Lager: 5
Re:turn Glas 4-pack Sagaform
5017382    Lager: 1
Tesked 4-pack Sagaform
5018164    Lager: 4

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88