Rek. pris 449,00

Dagny djupt fat mellan Beige Sagaform

5018391
À-pris: 376,88 kr = 1 st
Förp.pris: 2.261,25 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Vi plockar in blomster men i annan struktur och annat material. Dagny fat är inspirerad av tusenskönans vackra blad och blir ett vackert inslag på bordet, som det är i all sin enkelhet eller som serveringstallrik. Dagny djupt fat kommer i två olika neutrala färgkombinationer och två storlekar. Båda blir ett härligt komplement till vardagsporslinet.

• Bredd:27 cm
• Höjd: 5,5 cm
• Längd: 27 cm
• Material: Dolomit
• Tål masindisk och livsmedel
• Övrig information: Handmålad, färgskillnader kan uppstå


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Fat

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018391

EAN del förp:

7394150183915

EAN hel förp:

17394150183912

EAN hel pall:

27394150183919

Bruttovikt:

0.75 kg/st  4.5 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.024  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;