+ pant 18,00 kr/förp

Champis Zero 33 cl å-pet Spendrups

1337639
Förp.pris: 115,92 kr
Jmf.pris: 19,52 kr/lit (6,44 kr/st)
Förp. 1*18x33cl
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: kolsyrat vatten, extrakt av äpple och druva, aromämnen, surhetsreglerande medel (citronsyra), sötningsmedel (aspartam*, acesulfam k), konserveringsmedel E211, färgämne E150d. *Innehåller en källa till fenylalanin.

Näringsvärde:

Energi 3 kJ
Energi 1 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 0 g
varav sockerarter 0 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 30/5°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Spendrups

Konsumentkontakt:

Spendrups Bryggeri AB

Postadress:

Box 3006, 143 03 VÅRBY

Besöksadress:

Vårby allé 39, 143 03 VÅRBY

Telefon:

020-78 98 51

Hemsida:

www.spendrups.se

E-post:

konsumentkontakt@spendrups.se

Varukategori:

Läsk kolsyrad petflaska

Leverantör:

Spendrups Bryggeri AB

Lev art nr:

1337639

EAN del förp:

7310401050058

EAN hel förp:

7310403050056

EAN hel pall:

7310408050051

Bruttovikt:

6.74 kg/förp

Volym:

0.013  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;