Lock till Coffee Quick 24 cl svart Duni

169924
À-pris: 65,37 kr = 100 st
Förp.pris: 653,75 kr = 10*100 st
Jmf.pris: 0,65 kr/st
Förp. 10*100 st
Lager: 2 innerförp.
Köp »

Diameter 83 mm, Höjd 21 mm

Material: PS


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

169924

EAN del förp:

7321011699247

EAN hel förp:

7321031699241

EAN hel pall:

7321041699248

Bruttovikt:

0.39 kg/st  3.9 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;