EU-ekologiskt lövet Fairtrade

Automatbrygg mörk Organic Fairtrade Eko Gevalia Professional

4055579
À-pris: 250,99 kr = 1 kg
Förp.pris: 2.007,94 kr = 8*1 kg
Jmf.pris: 250,99 kr/kg
Förp. 8*1 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-02 och den 2024-07-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Norge

Varumärke:

Gevalia Professional

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Automatbrygg malet kaffe

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4055579

EAN del förp:

7037150833014

EAN hel förp:

7037150833007

EAN hel pall:

37037150833008

Bruttovikt:

1.08 kg/st  8.64 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.032  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;