Le Royal - Förstklassiga Automatprodukter för Kaffeautomater från Barry Callebaut

Le Royal - Förstklassiga Automatprodukter för Kaffeautomater från Barry Callebaut. Upplev Högkvalitativ smaker med Vårt sortiment för Kaffeautomater!

10 produkter som matchar din sökning:
61116
À-pris: 92,74 kr = 1 kg
Förp.pris: 927,36 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 92,74 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lagerinfo…
61115
À-pris: 155,46 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.554,56 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 155,46 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 35 innerförp.
61105
À-pris: 97,33 kr = 1 kg
Förp.pris: 973,28 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 97,33 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 865 innerförp.
61107
À-pris: 107,97 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.079,68 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 107,97 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 42 innerförp.
55161
À-pris: 109,42 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.094,24 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 109,42 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 101 innerförp.
75514
À-pris: 146,27 kr = 250 gr
Förp.pris: 1.462,72 kr = 10*250 gr

Jmf.pris: 585,09 kr/kg (0,97 kr/kopp)
Förp. 10*250 gr

Lager: 113 innerförp.
75516
À-pris: 139,89 kr = 250 gr
Förp.pris: 1.398,88 kr = 10*250 gr

Jmf.pris: 559,55 kr/kg (0,93 kr/kopp)
Förp. 10*250 gr

Lagerinfo…
52313
À-pris: 88,70 kr = 750 gr
Förp.pris: 887,04 kr = 10*750 gr

Jmf.pris: 118,27 kr/kg
Förp. 10*750 gr

Lager: 153 innerförp.
75317
À-pris: 118,16 kr = 750 gr
Förp.pris: 1.181,60 kr = 10*750 gr

Jmf.pris: 157,55 kr/kg
Förp. 10*750 gr

Lager: 178 innerförp.
50001
À-pris: 87,14 kr = 500 gr
Förp.pris: 871,36 kr = 10*500 gr

Jmf.pris: 174,27 kr/kg
Förp. 10*500 gr

Lager: 1304 innerförp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;