Zoo lösvikt Malaco

910766
Kampanj!
-15%
Förp.pris: 126,25 kr
(Tidigare pris: 148,51)
Jmf.pris: 63,12 kr/kg
(Tidigare jmf.pris: 74,26 kr/kg)
Förp. 1*2 kg
Lager: 3 förp.
Kampanjinfo » Köp »
Taggar:
Ingredienser:

socker, glukossirap, gelatin, modifierad stärkelse, syra (E270), vegetabiliska oljor (kokos, raps), arom, färgämnen (E120, E160a), ytbehandlingsmedel (karnaubavax).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1534 kJ
Energi 361 kcal
Fett 0.2 g
varav mättat fett 0.2 g
Kolhydrat 84 g
varav sockerarter 57 g
Protein 5.1 g
Motsvarande salt 0.04 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C

Ursprungsland:

Slovakien

Varumärke:

Malaco

Konsumentkontakt:

Cloetta Sverige AB

Postadress:

Konsumentservice, 205 42 MALMÖ

Telefon:

020-65 10 25

Hemsida:

www.cloetta.com

E-post:

info@cloetta.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Cloetta Sverige AB

Lev art nr:

1000156

EAN hel förp:

7330869107668

Bruttovikt:

2.11 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;