Mallorcablandning 670 st Malaco

10405
Förp.pris: 139,22 kr
Jmf.pris: 60,53 kr/kg (0,21 kr/st)
Förp. 1*2,3 kg
Lager: 5 förp.
Köp »
Beskrivning:

SMÅGODIS MED FRISKA FRUKTSMAKER

Taggar:
Ingredienser:

socker, glukossirap, glukos-fruktossirap, stärkelse, syra (citronsyra), vegetabiliska oljor (kokos, raps), aromer, koncentrat från (svart morot), ytbehandlingsmedel (bivax), färgämnen (E160e, E141, E160a).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1455 kJ
Energi 345 kcal
Fett 0.3 g
varav mättat fett 0.2 g
Kolhydrat 85 g
varav sockerarter 64 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Slovakien

Varumärke:

Malaco

Konsumentkontakt:

Cloetta Sverige AB

Postadress:

Konsumentservice, 205 42 MALMÖ

Telefon:

020-65 10 25

Hemsida:

www.cloetta.com

E-post:

info@cloetta.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Cloetta Sverige AB

Lev art nr:

1000080

EAN hel förp:

7622200104055

Bruttovikt:

2.4 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Ako Choc kolor lösvikt
Cloetta Sverige AB
Ako Choc kolor lösvikt
1003993    Lager: 7
Amerikanska Linser 880 st Fazer
Fazer Sweden AB
Amerikanska Linser 880 st Fazer
402192    Lager: 10
Banana Bubs 112 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs 112 st Bubs
716117    Lager: 100
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
716118    Lager: 125
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
716113    Lager: 34
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
716110    Lager: 12
Bounty Miniatures 8,1 gr
Mars Sverige AB
Bounty Miniatures 8,1 gr
647046    Lager: 10

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;