Tvål flytande Fresh H1 refill Diversey

696030
À-pris: 173,62 kr = 800 ml
Förp.pris: 1.041,75 kr = 6*800 ml
Jmf.pris: 217,03 kr/lit
Förp. 6*800 ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Effektiv, skonsam tvålcreme för allmän handtvätt. Lätt parfymerad.


Varumärke:

Diversey

Varukategori:

Tvål flytande

Leverantör:

Diversey Sverige AB

Lev art nr:

6960300

EAN del förp:

3444351103640

EAN hel förp:

3444355644002

Bruttovikt:

0.9 kg/st  5.4 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;