EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Mini Jumbo Natur Advanced 2-lager T2

120377
Förp.pris: 468,75 kr
Jmf.pris: 0,23 kr/meter (0,05 kr/ark)
Förp. 1*12x537g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-06 och den 2024-08-15 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Systemet Tork Mini Jumbo innebär effektivt utnyttjande av tiden och minskade kostnader och erbjuder mycket mer toalettpapper än standardrullar. Tork Mini Jumbo toalettpapper med 2 lager i Advanced-kvalitet skapar en god balans mellan kostnad och prestanda och passar perfekt för platser med medelhög till hög besöksfrekvens. Pappret tillverkas av 100 % återvunna fibrer.

• Hög kapacitet – minskat underhåll och minskad risk för pappersbrist
• Snygg dekor: utformad för att skapa ett gott intryck
• Den naturligt ljusbruna färgen kommer från vår användning av återvunna kartonger som är en av fiberkällorna. Det här är ett bra val om du vill visa ditt miljöåtagande samtidigt som du behåller samma höga kvalitet som andra produkter från Tork har.

Taggar:
h2    Toalettpapper   

• System: T2 - System Toalettpapper Mini Jumbo
• Kvalitet: Advanced
• Rullens längd: 170 m
• Rullens bredd: 9.4 cm
• Rullens diameter: 18.8 cm
• Antal ark: 850
• Arkets längd: 20 cm
• Hylsa inre diameter: 5.9 cm
• Lager: 2


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

120377

EAN del förp:

7322541848266

EAN hel förp:

7322541848273

EAN hel pall:

7322541848280

Bruttovikt:

6.8 kg/förp

Volym:

0.04  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;