EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Mini Jumbo Extra mjukt T2

110255
Förp.pris: 809,88 kr
Jmf.pris: 0,56 kr/meter (0,11 kr/ark)
Förp. 1*12x541g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Mini Jumbo Extra Mjukt Toalettpapper – 3-lagers, T2

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium

Tork Mini Jumbo Toalettpapperssystem innebär effektivt utnyttjande av tiden och minskade kostnader och erbjuder mycket mer toalettpapper än standardrullar. Tork Mini Jumbo Toalettpapper 3-lagers erbjuder bästa möjliga utseende, känsla och prestanda och är lämpligt för platser med medelhög till hög besöksvolym.

• Lyxigt, extra mjukt papper i 3 lager med hög ljushet som ger ett långvarigt intryck
• Hög kapacitet innebär minskat underhållsarbete
• Präglat mönster som skapar en tjockare känsla och ett snyggt utseende
• Tryckt med ett snyggt lövmönster i lila som förbättrar ditt toalettutrymmet

Produktdata:
System: T2 - Dispenser Toalettpapper Mini Jumbo T2 - Dispenser Toalettpapper Mini Jumbo
lager: 3 
färg: Vit 
dekor: Ja 
rullbredd: 9.7 cm
rullängd: 120.0 m
antal ark: 600 
arklängd: 20.0 cm
diameter, rulle: 18.7 cm
hylsa, inre diameter: 6.0 cm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

110255

EAN del förp:

7322540312010

EAN hel förp:

7322540312027

EAN hel pall:

7322540326949

Bruttovikt:

7.29 kg/förp

Volym:

0.045  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;