Tork Starter Pack Mini Centrummatad M1 vit inkl 1 rulle

958000
Förp.pris: 695,37 kr
Förp. 1*1+1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-08 och den 2024-07-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Startförpackning med en vit centrummatad dispenser och en centrummatad rulle. Idealisk för utrymmen med medium eller låg kapacitet. Enkel att fylla på och rengöra. Allroundtorkpapper: Bra absorption och styrka. Miljömärkt och godkänd för kontakt med livsmedel. Rostfria ståltänder: Långvarig och robust Flexibel dispensering: Ta så mycket du behöver.

Innehåller:
1 st av art nr 558000 Tork Dispenser M1 vit för Centrummatad rulle
1 st torkrulle 100130 Tork Advanced 415 M1 600 gr.

System: Handduk, M1-System, M1 Mini Centrummatad rulle
Färg: Vit
Höjd: 321 mm
Bredd: 174 mm
Djup: 165 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper M1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

958000

EAN hel förp:

7322540356175

Bruttovikt:

1.7 kg/förp

Volym:

0.011  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;