Tork Reflex® Dispenser M4 Vit

473190
Förp.pris: 835,88 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-07 och den 2024-06-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork® Reflex® Dispenser Centrummatad är den perfekta lösningen för hand- och ytavtorkning i professionella miljöer och har utformats för att passa din miljös arbetsflöde. Vidrör endast det du använder med utmatning av ett ark i taget och nå pappret från vilken vinkel som helst med den roterande munstycksfunktionen. Detta lättanvända, hygieniska och slitstarka system minskar förbrukningen med upp till 37 % jämfört med andra centrummatade dispensrar från Tork®.

• Minskad risk för korskontaminering — eftersom du endast vidrör det papper som du använder
• Lätt att ta papper med bara en hand
• Robust design gjord för att hålla i tuffa miljöer
• Design som är lätt att rengöra tack vare den avtagbara kåpan
• Slutindikatorn innebär att du aldrig behöver vara utan papper


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper M4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

473190

EAN del förp:

7322541020747

EAN hel förp:

7322541020747

EAN hel pall:

7322541020570

Bruttovikt:

1.7 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;