Tork Reflex® Bärbar Dispenser M4

473186
Förp.pris: 747,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-05 och den 2024-06-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork® Reflex® Bäbar Dispenser är den ideala lösningen för hand- och ytavtorkning när du är i farten. Detta lättanvända, hygieniska och slitstarka system minskar förbrukningen med upp till 37 % jämfört med systemet Tork® Centrummatad. Det robusta handtaget gör dispensern lätt att både bära eller fästa i en rengöringsvagn - så att papper alltid finns tillgängligt.

• Minskad risk för korskontaminering — eftersom du endast vidrör det papper som du använder
• Robust design gjord för att hålla i tuffa miljöer
• Pappret är helt skyddat från skvätt och smuts
• Slutindikatorn innebär att du aldrig behöver vara utan papper


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper M4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

473186

EAN del förp:

7322540953916

EAN hel förp:

7322540953916

EAN hel pall:

7322540966671

Bruttovikt:

1.9 kg/förp

Volym:

0.014  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;