Tork Hygienställ Svart för S1, S4, F1

511060
Förp.pris: 2.253,87 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-03 och den 2024-07-12 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Hygienställ tillhandahåller handdesinfektion när vatten inte finns tillgängligt och påminner dina anställda om handhygien. Kan användas i många olika sammanhang och i offentliga utrymmen. Dispensrarna finns tillgängliga separat.

Passar för det stora utbudet av Tork dispensrar för hudvårdsprodukter och handdesinfektionsrefiller ger ökad anpassningförmåga till varje typ av miljö. Robust och stabil design för kompatibilitet med både manuella och sensordrivna dispensrar. Enkel montering gör den snabbare och enklare att installera.

System:
S1 - Liquid soap system
S4 - System Skumtvål (Manuell + Sensor)
F1 - Dispenser Ansiktsservett
(Dispensrar ingår ej, beställs separat.)

Material: Rostfritt stål
Färg: Svart
Höjd: 147,6 cm
Bredd: 50 cm
Längd: 36,5 cm
Nettovikt: 12,9 kg


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Hygienställ

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

511060

EAN hel förp:

7322541310053

EAN hel pall:

7322541328065

Bruttovikt:

13.7 kg/förp

Volym:

0.02  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;