Tork Dispenser rulle i box W3

207210
Förp.pris: 724,38 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser rulle i box

• Dispenser för rulle i box
• Snabb och enkel påfyllning
• Mata ut ett ark i taget, eller ta så mycket som du vill


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper W3

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

207210

EAN hel förp:

7310792072103

EAN hel pall:

7322540007442

Bruttovikt:

1.22 kg/förp

Volym:

0.034  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;