Tork Dispenser H1 vit Handduk Rulle

551000
Förp.pris: 1.917,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Handduk på rulle

Tork dispenser för handdukar har en hög kapacitet som är idealisk för toalettutrymmen som används ofta, såsom på skolor och flygplatser.

• Touch-free system, du vidrör bara det papper du använder: Säkerställer god hygien
• Enkel laddningsfunktion: För snabb påfyllning
• En handduk i taget: Minskar förbrukning
• Hygienisk frammatningsspak: endast synlig när påfyllning behövs, eller när inget papper finns framme

Produktdata:
System: H1 - Dispenser Handduk på rulle
material: Plast 
färg: Vit 
bredd: 337 mm
höjd: 372 mm
djup: 203 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper H1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

551000

EAN hel förp:

7322540348941

EAN hel pall:

7322540371307

Bruttovikt:

3.68 kg/förp

Volym:

0.03  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;