Fairtrade

Surskallar påse Bubs

718168
Förp.pris: 157,70 kr
Jmf.pris: 109,51 kr/kg (9,86 kr/st)
Förp. 1*16x90gr
Lager: 27 förp.
Köp »
Ingredienser:

Socker, glukos-fruktossirap, vatten, majsstärkelse, surhetsreglerande medel (äppelsyra, natriumcitrat), aromämnen, färgämnen (svart morotskoncentrat, E100, E141)

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1442 kJ
Energi 345 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 84 g
varav sockerarter 61 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22.00/17.00°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bubs Godis

Konsumentkontakt:

Bubs Godis AB

Besöksadress:

Betavägen 4, 556 52 Jönköping

Telefon:

036-31 83 31

Hemsida:

www.bubs.se

E-post:

bubs@bubsgodis.se

Varukategori:

Smågodis i påse

Leverantör:

BUBS Godis AB

Lev art nr:

8168

EAN del förp:

7393077181684

EAN hel förp:

7393077081687

EAN hel pall:

17393077081684

Bruttovikt:

1.55 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;