Rek. pris 699,00

Sten Vinkylare Sagaform

5018409
À-pris: 561,75 kr = 1 st
Förp.pris: 3.370,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Stilren och naturnära, nedtonad och sobert lyxig! Sten vinkylare har en rak form med rundad botten.
Materialet Travertin-marmor är tungt och gediget. Tonerna är naturlig beige i ett traditionellt marmormönster.
Tillsammans blir det en vinkylare med stark och naturlig look. Lägg is i botten eller frys ner den ett par timmar för att hålla vinet kallt. Sten vinkylare är designad för att vara tidlös, form och material går aldrig ur tiden.
Ett hållbart tips är att använda vinkylaren som vas när den inte kyler eller serverar drycker!

Vikt: 2.75kg
Bredd: 12.5cm
Höjd: 17cm
Längd: 12.5cm
Designer: Studio Sagaform
Material: Travertin marmor
Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Vinkylare

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018409

EAN del förp:

7394150184097

EAN hel förp:

17394150184094

Bruttovikt:

2.75 kg/st  16.5 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st,  0.048  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;