Sopställ 60 L med hjul utan lock Abena

911700
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-05-02 och den 2024-05-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Säckställ vit med fyra hjul.
Avsedd för 60 liters säckar och passar de flesta miljöer, har rundade hörn.

Mått: 43x45x87 cm


Varumärke:

Abena

Varukategori:

Sopställ

Leverantör:

Abena AB

Lev art nr:

911700

EAN hel förp:

7330307117006

Bruttovikt:

7 kg/förp

Liknande produkter
Airfreshener Disc Hållare A2 Tork
562500    Lager: 5
Desinfektionspelare Bonamat
7199901101    Lager: 2
Iläggsskiva för handdukskåp Tork
20282702    Lager: 21
Nyckel till TORK dispensrar
200260    Lager: 151
Ombyggnadskit S-box metall Tork
222299    Lager: 16
Servetthållare för 33x33 cm Abena
752605    Lager: 6
Tork Dispenser Airfreshener A1
562000    Lager: 3
Tork Dispenser Ansiktsservett F1
454000    Lager: 3
Tork Dispenser M2 svart Centrummatad
559008    Lager: 2
Tork Dispenser M2 vit Centrummatad
559000    Lager: 4
Tork Dispenser S1/S11 svart Tvål
560008    Lager: 1
Tork Dispenser S1/S11 vit Tvål
560000    Lager: 3
Tork Dispenser S2 Mini svart Tvål
561008    Lager: 2
Tork Dispenser S2 Mini vit Tvål
561000    Lager: 7
Tork Dispenser T2 vit Toalettpapper
555000    Lager: 1
Tork Dispenser T6 vit Toa kompakt
557500    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88